Startsiden 
Welcome to Adobe GoLive 6




NMK Orkla Facebook

Link til RSS fra Motorsport.no

Nyheter fra NMK Orkla

RESULTAT
Oppdatert 29. juni 2014 kl. 14:16


NMK Orkla 28. juni 2014
Wallenberg Arena Crosskart NM
Etter finaler
Klasse: 85 ccm
Pl Nr. Navn Klubb 1. omg 2. omg 3. omg Sum Fin
1 61 Sindre S. Trøyterud KNA Solør MS 10 5 10 25 A
2 81 Markus Gimle Enger NAF MS Gjøvik 7 10 7 24 A
3 67 Kirill Stepanov CK Club St. Petersburg 10 7 10 27 A
4 60 Marius Solberg Hansen NAF Motosport 7 10 7 24 A
5 62 Bjørn Cato Aarekol NMK Vikedal 3 5 10 18 A
6 86 Karsten Nordli NMK Aurskog-Høland 5 7 7 19 A
7 95 Bjørnar Gudbjørsrud NMK Grenland 5 7 5 17 B
8 73 Daniil Ashikhmin CK Club St.Petersburg 7 3 5 15 B
9 88 Ole Henry Steinsholt KNA Eiker 10 10 0 20 A
10 66 Aron Jensen Marum NMK Grenland 2 5 5 12 B
11 69 Navn NMK Kongsberg 3 3 3 9 B
12 49 Martin Hagen NMK Gardermoen 2 3 2 7 B
13 11 Sondre Stensæter Bøhn NMK Valdres 5 0 3 8 B
14 68 Tobias G Andersen NAF Ø Østfold MS 0 0 0 0 B
15 74 Sondre Furuseth NMK Aurskog-Høland 0 0 0 0 B
Klasse: 125 ccm
Pl Nr. Navn Klubb 1. omg 2. omg 3. omg Sum Fin
1 180 Oliver Solberg KNA Solør MS 10 10 5 25 A
2 167 Jacob Lyseng NMK Hønefoss 7 7 10 24 A
3 125 Even Heggelund NMK Valdres 10 10 10 30 A
4 177 Ola jr Nore NMK Modum-Sigdal 7 3 7 17 A
5 163 Daniel Aasen Svensen NAF MS Ringerike 5 10 7 22 A
6 123 Nikolai Haldammen KNA Solør MS 5 7 2 14 B
7 101 Sebastian Høidalen NMK Grenland 10 5 3 18 A
8 120 Philip N Bakken KNA Solør MS 2 7 10 19 A
9 166 Adrian Austad NMK Grenland 3 5 5 13 B
10 145 Felicia Walfridson MK Ratten 3 3 3 9 B
11 168 Lucas Waaler KNA Solør MS 7 2 2 11 B
12 106 Alexander Kittilsen Lie NMK Grenland 5 5 3 13 B
13 144 Nikita Mazurchik CK Club St.Petersburg 0 3 5 8 B
14 140 Petter Fjelstad NMK Aremark 2 0 7 9 B
NMK Orkla 28. juni 2014
Wallenberg Arena Crosskart NM
Etter finaler
Klasse: 250 ccm
Pl Nr. Navn Klubb 1. omg 2. omg 3. omg Sum Fin
1 280 Aleksander Bjørnstad NMK Hamar 10 0 10 20 A
2 290 Tobias Sandsund NAF Lofoten 5 10 5 20 A
3 222 Martin Kongsli NAF MS N-Gudbrandsdal 3 5 10 18 A
4 282 Casper B Larsen MNJ Danmark 10 0 7 17 A
5 240 Mats Brustad KNA Solør MS 5 5 5 15 A
6 270 Fredrik Øymo NMK Narvik 7 7 2 16 A
7 251 Carl Henrik Lyche NMK Harstad 0 3 7 10 A
8 232 Martin Eriksen-Wiker NAF Kongsvinger 1 7 1 9 A
9 225 Stein Hammersbøen NMK Nore og Uvdal 7 10 3 20 A
10 247 Thomas Holmen KNA Solør MS 2 3 3 8
11 219 Jan Emil Wilsberg NMK Aurskog-Høland 2 2 2 6
12 239 Anders Strand NMK Vikedal 3 0 1 4
Klasse: 650 ccm
Pl Nr. Navn Klubb 1. omg 2. omg 3. omg Sum Fin
1 660 Jonathan Walfridsson MK Ratten Torsby 7 10 7 24 A
2 616 Ludvik Einarsen NMK Gardermoen 5 10 5 20 A
3 645 Jimmie Walfridson MK Ratten 2 0 0 2 B
4 697 Ingve Andre Strand NMK Vikedal 10 7 2 19 A
5 614 Aleksander Wiik NMK Gardermoen 5 5 10 20 A
6 647 Bård Holmen KNA Solør MS 7 3 5 15 B
7 640 Jack Fjelstad NMK Aremark 3 10 10 23 A
8 688 Marius Vardeberg NAF MS Kongsvinger 7 5 7 19 A
9 633 Oscar Solberg KNA Indre Ytre Østfold 10 7 10 27 A
10 630 Børre Holm NMK Tynset 3 3 7 13 B
11 606 Finn Eirik Løberg KNA Telemark 3 5 5 13 B
12 666 Rolf Arne Gulliksen NMK Follo 10 3 3 16 B
13 808 Jan Hinna NMK Gardermoen 0 2 1 3 B
14 622 Kim Lorentzen NAF Oslo MS 5 7 0 12 B
15 620 Ole Gunnar Halvorsen NMK Elverum 0 0 0 0 B
15 627 Tom Brenna NMK Aurskog-Høland 0 0 0 0 B
Klasse: mini
Pl Nr. Navn Klubb 1. omg 2. omg 3. omg Sum Fin
1 3 Robin Larsen Hermansen NMK Hamar 0 A
1 12 Dennis Austad NMK Grenland 0 A
1 30 Karl Peder Nordstrand NMK Hamar 0 A
1 47 Tobias Holmen KNA Solør MS 0 A





Nyheter

Avlyst

Wallenbergløpet

Årsmøte

Klubbløp 2016

Avlyst løp!

Tour De Motorsport

Årsmøte 2016

Ekstraordinært årsmøte

Klubbløp 2015

Kvalifiseringsløp 25.07.2015

Påmelding Wallenbergløpet

ÅRSMØTE UTSATT

ÅRSMØTE

FØRERMELDING Nr.1

MIDT NORS CUP FINALEN


Copyright © lawd All rights reserved.